poptavka
nadpis
logo

Bazény

Bazén je ideální způsob relaxace a odpočinku. Navíc udržuje tělo v dobré kondici a umožňuje prožít příjemné a zábavné chvíle s blízkými osobami. Bazén je možné umístit do budovy či ven. Obě varianty mají své kouzlo. Zabýváme se výstavbou jak veřejných bazénů, tak i soukromých. Tvar bazénu je možné připravit téměř libovolně dle požadavků zákazníka. Jako materiál pro výstavbu bazénu jsme schopni realizovat bazény nerezové, fóliové, keramické, laminátové, plastové. Dále k bazénům zajišťujeme příslušenství jako je zastřešení, lamelová roleta, fóliové zakrytí, tepelné čerpadlo, atrakce jakou je protiproud, trysky, chrlič, vzduchovač.

Hlavním přínosem naší společnosti je komplexnost dodávky. Zajišťujeme vše od projektu (vč. 3D náhledu) až po konečnou realizaci. Jsme schopni navrhnout optimállní řešení pro Vaše požadavky. Samozřejmostí je odborný servis a poradenství. Vybíráme si jen ty nejkvalitnější dodavatele materiálu a kvalita zpracování musí být vždy perfektní. Pro aktuální informace nás prosím kontaktujte, případně využijte našeho poptávkového formuláře. Požadavky každého klienta jsou natolik individuální, že není možné vytvářet konkrétní ceník. Velmi rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně, kde s Vámi na základě Vašich požadavků připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Naše společnost se stala partnerem českého výrobce bezpečnostního zakrytí bazénů Termobazény. Jedná se o celoroční bezpečnostní bazénovou plachtu. Tato bezpečností plachta je ideálním řešením celoročního zakrytí bazénů. Kromě požadavku na bezpečnost plní také funkci tepelné izolace a ochrany před padajícími nečistotami. Plachta je vyztužena hliníkovými nosnými trubkami a ukotvena do dlažby. Plachta se dodává v několika barevných provedeních. Referenční foto je možné prohlédnout v našich referencích.

Konfigurátor bazénu

Zde je možné si udělat lepší představu o typech bazénů. V našem konfigurátoru si prohlédnete ukázkový bazén a získáte přehled o možnostech. Pokud budete potřebovat s rozhodováním pomoci, můžete nás kontaktovat.

Typy materiálů Bazénu

Nerezové bazény

Fóliové bazény

Keramické bazény

Keramické bazény - mozaika

Laminátové bazény

Plastové bazény

Bezpečnostní zakrytí bazénu plachtou

Technologie

Bazénová chemie

Příslušenství

PARTNEŘI

lifetech
termobazeny
vagner
berndorf
sauna system
aseko
astral
bwt
Bazénová chemie GUAa
compasspool


fb

počítadlo.abz.cz
qrcode
APLIKACE

4 SPA s.r.o.
Copyright ©